menu

Implantologie

Zpět na služby
Implantologie

I ty nejlepší protézy budou vždy cizím předmětem, který vyžaduje značnou péči. U klasického můstku je třeba zbrousit zdravé sousední zuby. Při zacelení mezery použitím implantátu nejsou sousední zuby nijak zasaženy. V současné době se náhrada implantátem stává metodou první volby.

Rozvoj dentální implantologie v posledních letech výrazně ovlivnil možnost náhrady ztracených nebo nezaložených zubů. Zubní implantát je zjednodušeně šroub vyrobený z bioinertního materiálu, který po zavedení do čelistní kosti nahradí funkci zubního kořene. Hlavní výhodou užití dentálních implantátů oproti konvenčním můstkům je možnost ponechání sousedních zdravých zubů nepoškozených broušením. Můžeme takto nahradit zuby v rozsahu od jednoho zubu až po kompletní rekonstrukci bezzubé čelisti snímatelnou nebo fixní náhradou.

Implantáty model

Náhrada ztraceného zubu ovšem není pouze o zavedení dentálního implantátu a jeho opatření keramickou korunkou. Pokud má implantát v čase správně fungovat a přitom vypadat jako přirozený zub, je potřeba správně a stabilně zrekonstruovat jak měkké tak tvrdé tkáně v jeho okolí. Na tyto tkáňové regenerace zde klademe velký důraz.

V případě, že se rozhodnete pro tuto formu náhrady, budete pozváni na konzultaci spojenou s klinickým vyšetřením a 3D rentgenem. Na jejich základě Vám zkušený odborník nabídne ideální řešení Vaší situace.

Zavádíme implantáty ověřené české značky Lasak BioniQ s více než 25letou praxí na trhu a pro náročnější klientelu nabízíme špičkové švýcarské implatáty značky Straumann.

 

Implantáty značky LASAK BioniQ

logo bionic

Implantáty společnosti LASAK jsou nejpoužívanějšími systémy zubních implantátů v České republice. Zároveň jsou rozšířeny ve více než dvaceti zemích světa (Německu, Švédsku, Dánsku, Finsku, Polsku, Belgii atd.). Systémy zubních implantátů LASAK – IMPLADENT® a BioniQ® jsou vhodné prakticky pro každého. Implantáty dosahují perfektní funkčnosti, dlouhodobé životnosti a přinášejí vysoký estetický výsledek.

lasak implantat

 

Implantáty značky Straumann

Firma Straumann je světovým leaderem v implantologii. Má za sebou přes 50 let klinického výzkumu a je průkopníkem technologií tohoto oboru. Pokud chcete to nejkvalitnější na trhu, sáhněte po švýcarské kvalitě a preciznosti. Straumann implantáty jsou spolehlivé, jednoduché, flexibilní a hlavně klinicky prověřené. Vyznačují se zkrácenou dobou hojení a širokou škálou možností výběru vhodné zubní náhrady.

straumann implantáty kompilace

Na naší klinice si zakládáme na ověřených chirurgických postupech s moderním myšlením. Naši odborníci pravidelně navštěvují mezinárodní kongresy a stáže na nejlepších světových klinikách.

Péče o implantáty

Implantáty jsou vynikající volbou a investicí do vašeho zdraví. Při správné péči mohou vydržet celý život. Pro dosažení dlouhé životnosti je nutné se o implantát starat. Podobně jako u přirozených zubů vyžadují implantáty stejné pravidelné prohlídky a pečlivé dodržování ústní hygieny. Pokud se budete těmito pokyny řídit, mohou vaše implantáty vydržet desítky let.

Dopřejeme vám kompletní bezbolestné ošetření

Vstupní vyšetření

Dentální hygiena

Ortodoncie

Estetická stomatologie

Záchovná stomatologie

Protetická stomatologie

Implantologie

Stomatochirurgie Parodontologie

Všechny služby
stomma

Kontaktní formulář

Tooth

Aktuality

Otevírací doba mezi Vánočními svátky

18.12.2023

Informace pro ortodontické pacienty

18.10.2023

Praktické zubní neordinuje

12.10.2023

Skvělá dopravní dostupnost

 • Břeclav

  Tř. 1. máje 3414/11A

  +420 519 327 028
  +420 519 323 167


 • Hodonín

  Nám. 17. listopadu 3870/5

  +420 518 321 473


 • Mikulov

  Komenského 224/1

  +420 513 035 714


 • Praha

  U Zdravotního ústavu 8

  +420 735 755 014
  +420 226 231 888


map
Hodonín
Mikulov
Praha