menu

Estetická stomatologie

Zpět na služby
Estetická stomatologie

Tak jako špičkoví designéři okouzlují novými trendy v architektuře, stejnou dokonalostí okouzlíme my vás. Dovolte nám být architekty vašeho úsměvu! Atraktivní a krásný úsměv je díky moderní stomatologii dostupnější než kdy dříve.

Nejcharakterističtějším rysem člověka je obličej. Dominantou obličeje je úsměv tvořený krásnými rovnými zuby.

Lidé s perfektním úsměvem se cítí více sebejistě, což přinásí zvýšený komfort jak v osobním tak pracovním životě. Máte pocit, že váš úsměv není perfektní a chtěli byste jej vylepšit? Svěřte se do rukou našich odborníků, popište nám vaše pocity a požadavky. Za pomocí nejmodernějších technologií vám provedeme estetickou analýzu vašeho úsměvu (DIGITAL SMILE DESIGN) a navrhneme nejoptimálnější řešení odpovídající vašim představám.

Krásný úsměv

Bělení

Pacientům s pravidelným chrupem většinou postačí k vylepšení jejich úsměvu pouze bělení zubů. Existuje několik typů-bělení ordinační, domácí pomocí speciálně upravených folií na míru a kombinované. Takto se dají zuby vybělit až o několik odstínů! Není Vám jasné, který typ bělení je pro Vás vhodný? Zeptejte se našeho lékaře a ten Vám ochotně poradí.

Bělení zubů

Zuby bez dřeně (tzv.mrtvé zuby) mohou změnit svou barvu a zašednout, což pak velmi naruší estetiku úsměvu. Pomocí tzv. vnitřního bělení se dá vyřešit i tento problém.

Fazety

K dalším estetickým stomatologickým úkonům patří i korekce zubů (jejich postavení, tvar a barva) pomocí fazet. Fazeta je tenký plátek keramiky nebo kompozita, lepený na přední plochu zubů. Používá se nejčastěji při estetických korekcích předních zubů, k odstranění povrchových defektů, zabarvení, fraktur, bílých skvrn apod. U tohoto typu ošetření je potřeba mírný zábrus v povrchové části zubu, tak aby se vytvořilo místo pro samotnou fasetu.

Digital Smile Design (DSD)

Digital Smile Design zkráceně DSD je unikátní novinkou, která umožňuje pomocí moderních počítačových technologií dosáhnout přirozeného a krásného úsměvu. Na základě estetické analýzy fotografií vašeho aktuálního úsměvu vám předložíme digitální návrh změn, které jsou potřebné pro vytvoření ideálního usměvu.

Digital Smile Design

Nezaměřujeme se pouze na zuby, obličej považujeme za jeden celek, vnímáme pevný vztah mezi tvarem zubů, dásní, rtů, zakreslujeme nejrůznější obličejové linie. Jedinečný návrh zubů je tedy zhotoven na míru přímo Vám. Jakmile jste s návrhem spokojeni, vytvoříme přesnou repliku upravených zubů- tu si pak reálně vyzkoušíte v ordinaci. To znamená, že díky konceptu DSD vám umožníme vyzkoušet si, jak se s novými zuby budete cítit a jak vám budou slušet ještě před samotnou preparací. Poté se pustíme do práce. Ta sestává z týmové spolupráce našich odborníků – může zahrnovat ortodontické posuny zubů, dostavby zubů, miniinvazivní fazety nebo korunky popř. implantáty nebo chirurgické zákroky. A to vše se odehrává v prostorách jedné kliniky!

Dopřejeme vám kompletní bezbolestné ošetření

Vstupní vyšetření

Dentální hygiena

Ortodoncie

Estetická stomatologie

Záchovná stomatologie

Protetická stomatologie

Implantologie

Stomatochirurgie Parodontologie

Všechny služby
stomma

Kontaktní formulář

Tooth

Aktuality

Změna ordinační doby Praktické zubní Břeclav

17.05.2024

Informace pro ortodontické pacienty

18.10.2023

Změna na Pražské pobočce

25.09.2023

Skvělá dopravní dostupnost

 • Břeclav

  Tř. 1. máje 3414/11A

  +420 519 327 028
  +420 519 323 167


 • Hodonín

  Nám. 17. listopadu 3870/5

  +420 518 321 473


 • Mikulov

  Komenského 224/1

  +420 513 035 714


 • Praha

  U Zdravotního ústavu 8

  +420 735 755 014
  +420 226 231 888


map
Hodonín
Mikulov
Praha